Brand:
Availability: In Stock
Viewed 236 times
SKU USZ_B08D69BPYY
Estimated Delivery Date: Friday, 22 May to Thursday, 28 May
About this item
Product Description
3.The curl keeps stable and thickness.
Size
Long Stem:3D4D
Middle Stem:5D6D7D8D9D10D12D14D
CurlC & D
Single Length: 8mm, 9mm, 10mm, 11mm, 12mm, 13mm, 14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 18mm